| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | brushed silver |
| Case material: | stainless steel |
| Case length: | 46 mm |
| Case height: | 7 mm |
| Case width: | 38 mm |
| Case diameter: | 38 mm |
| Case type: | oval |
| Strap color: | silver |
| Strap material: | milanese |
| Strap length: | 200 mm |
| Strap width: | 23 mm |
| Clasp: | folding clasp |
| Dial color: | blue |
| Dial Material: | sunray |
| Water proofness: | 3 ATM |
Men's Bering Watch-Navy Blue & Silver
Bering
$149.00
- SKU:
- 505-00078
- Shipping:
- Calculated at Checkout