| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | polished rose gold |
| Case material: | stainless steel |
| Case length: | 28 mm |
| Case height: | 6 mm |
| Case width: | 22 mm |
| Case diameter: | 22 mm |
| Case type: | round |
| Strap color: | brown |
| Strap material: | milanese |
| Strap length: | 167 mm |
| Strap width: | 12 mm |
| Clasp: | safety clasp |
| Coating type: | ip rose gold |
| Dial color: | brown |
| Dial Material: | mother-of-pearl |
| Water proofness: | 3 ATM |
Ladies' Bering Watch-Brown Mother of Pearl
Bering
$179.00
- SKU:
- 500-00083
- Shipping:
- Calculated at Checkout