| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | polished gold |
| Case material: | stainless steel |
| Case length: | 42 mm |
| Case height: | 7 mm |
| Case width: | 34 mm |
| Case diameter: | 34 mm |
| Case type: | oval |
| Strap color: | black |
| Strap material: | milanese |
| Strap length: | 165 mm |
| Strap width: | 17 mm |
| Clasp: | safety clasp |
| Dial color: | black |
| Dial Material: | mother-of-pearl |
| Water proofness: | 3 ATM |
Ladies' Bering Watch-Black Mother of Pearl
Bering
$179.00
- SKU:
- 500-00079
- Shipping:
- Calculated at Checkout