| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | polished gold |
| Case material: | titanium |
| Case length: | 34 mm |
| Case height: | 6 mm |
| Case width: | 34 mm |
| Case diameter: | 34 mm |
| Case type: | round |
| Strap color: | two-tone |
| Strap material: | titanium strap with titanium links |
| Strap length: | 150 mm |
| Strap width: | 14 mm |
| Clasp: | folding clasp |
| Link material: | titanium |
| Dial color: | white |
| Water proofness: | 5 ATM |
Ladies' Bering Watch-Two-Tone Titanium
Bering
$199.00
- SKU:
- 500-00067
- Shipping:
- Calculated at Checkout